Motto Esdege-Reigersdaal Grotere letters Ververs pagina Contact
Home > Nieuwsarchief > > Van Glas naar Beter!

Van Glas naar Beter!


De Klompenhoeve in Egmond aan den Hoef gebruikt voortaan plastic bekers voor de kwark in plaats van de bekende glazen potten. Na ruim 27 jaar werd het wel tijd voor een nieuwe verpakking van de vers gemaakte geitenkwark.

De plastic bekers zijn milieuvriendelijker dan de glazen potten. Dat komt doordat de bekers kleiner en lichter zijn en er dus minder vrachtwagens nodig zijn om ze te bezorgen. Ook hoeven de plastic bekers niet schoon gemaakt te worden zoals de glazen potten. Dat kost dus minder water. En het kost minder energie om de plastic bekers te maken dan om glazen potten te maken. Alles bij elkaar is het dus van glas naar beter!
De Klompenhoeve is een zorgboerderij waar ongeveer veertig mensen met een verstandelijke beperking werken. Ze maken van de verse geitenmelk van de eigen boerderij heel veel producten. Bijvoorbeeld geitenkaas, geitenyoghurt en geitenboter en de beroemde Egmondse Bollen. En natuurlijk geitenkwark!

Klik hier voor een filmpje waarin de medewerkers van De Klompenhoeve de al-ler-laatste glazen kwarkbeker vullen!



Voeg jouw reactie toe

Zoeken in deze site



E-Cards


Verstuur een E-card!