Contact

Esdégé-Reigersdaal - Bestuursbureau

Postadres:
Postbus 35
1720 AA Broek op Langedijk

Bezoekadres:
Statedijk 1
1721 PK Broek op Langedijk

Telefoon: (0226) 33 20 00
Fax:(0226) 33 23 57

E-mail: info@esdege-reigersdaal.nl

Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 8.00 uur tot 17.30 uur.

De Bogert bevindt zich nabij het bestuursbureau op het adres: 
Bogert 1
Broek op Langedijk.

BTW-nummer: NL0028.33.025.B.01

Cliëntbureau

Bij het Cliëntbureau kun je terecht voor meer informatie over onze ondersteuning aan mensen met een beperking. Ageeth Visser en Sylvia Witte helpen je graag verder. Zij kennen de mogelijkheden van onze ondersteuning en weten ook wat je nodig hebt om aan onze ondersteuning te komen (indicaties).

Postadres:
Postbus 35
1720 AA Broek op Langedijk

Bezoekadres:
Statedijk 1
1721 PK Broek op Langedijk

Telefoon:
Corinne Dekker (secretaresse): (0226) 33 23 48
Ageeth Visser (dienstenbemiddelaar): (0226) 33 23 76
Sylvia Witte (dienstenbemiddelaar): (0226) 33 23 98

Voor aanmeldingen Wonen / WLZ kun je dit online formulier Wonen/WLZ gebruiken. Aanmelding voor andere vormen van onze ondersteuning loopt vaak via je eigen gemeente (WMO). Het Cliëntbureau informeert je hier graag over.

E-mail: clientbureau@esdege-reigersdaal.nl

Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 9:00 uur tot 16:30 uur.

Aangepaste openingstijden rond Pasen en meivakantie:
Vrijdag 19 april (Goede vrijdag) bereikbaar van 9:00 tot 12:00 uur
Maandag 22 april (tweede Paasdag) gesloten
Dinsdag 23 april t/m vrijdag 3 mei bereikbaar tussen 9:00 en 12:00 uur

Werken bij Esdégé-Reigersdaal

Alle informatie over het werken bij Esdégé-Reigersdaal vind je op de website www.werkenbijesdege-reigersdaal.nl.
Op deze website vind je onze vacatures, stage- en opleidingsmogelijkheden en algemene informatie over het werken bij ons. Onze adviseurs van de afdeling Voorwerk staan je ook graag te woord om je te informeren.

Jaap Kuin (adviseur Voorwerk)
Tel: (0226) 33 23 82
E-mail: jaap.kuin@esdege-reigersdaal.nl

Inge de Rover (adviseur Voorwerk)
Tel: (0226) 33 24 81
E-mail: inge.derover@esdege-reigersdaal.nl

Algemeen e-mailadres: werken@esdege-reigersdaal.nl

Stages

Voor algemene vragen over stagemogelijkheden kun je contact opnemen met onze adviseurs van Voorwerk. Hun gegevens vind je hierboven. Voor vragen over stagecontracten kun je contact opnemen met Carla Koster van de afdeling ToVer.

Carla Coster
Tel: (0226) 33 23 43
E-mail: carla.koster@esdege-reigersdaal.nl

Afdeling medezeggenschap (cliëntenraden/verwantenraden)

Een cliëntenraad is een groep mensen die met elkaar vergadert. De cliëntenraad geeft advies aan de clustermanager namens alle andere cliënten.

Telefoon: (0226) 33 20 24

Functionaris medezeggenschap: Adrie de Bruijn
E-mail: adrie.debruijn@esdege-reigersdaal.nl
Administratief medewerker: Jacob Floris de Visser
E-mail: jacobfloris.devisser@esdege-reigersdaal.nl

Website Cliëntenraden

Centrale cliëntenraad: centrale.clientenraad@esdege-reigersdaal.nl
Centrale verwantenraad: centrale.verwantenraad@esdege-reigersdaal.nl
Cliënten-raad-krant: clientenraadkrant@esdege-reigersdaal.nl
Werkgroep regiotaxi: werkgroepregiotaxi@esdege-reigersdaal.nl

Ondersteuners Cliëntenraden:
Jeannet Schilder: jeannet.schilder@esdege-reigersdaal.nl
Sanne Kok: sanne.kok@esdege-reigersdaal.nl
Cretia van Oosten: cretia.vanoosten@esdege-reigersdaal.nl
Cindy Heen: cindy.heen@esdege-reigersdaal.nl
Rachel Taanman: rachel.taanman@esdege-reigersdaal.nl
Heleen Woestenburg: heleen.woestenburg@esdege-reigersdaal.nl
Eline Noorslag: eline.noorlag@esdege-reigersdaal.nl

Ondernemingsraad

E-mail: ondernemingsraad@esdege-reigersdaal.nl 
Telefoon: 06 – 516 70 288 (dagelijks bestuur)

Vrijwilligerswerk

Alle informatie over vrijwilligerswerk – of je nu nieuw bent of al een tijdje vrijwilliger bent bij Esdégé- Reigersdaal- vind je op
www.werkenbijesdege-reigersdaal.nl

Je kunt er lezen wat de meerwaarde is van vrijwilligerswerk, hoe je je kunt opgeven,
maar ook welke vrijwilligersvacatures er zijn en welke workshops en e-learning je kunt volgen.
We verwelkomen je graag!

Margriet de Lange (coördinator)
Tel: (0226) 33 20 00 (dinsdag) of 06 – 109 03 979

Hermien Witteveen (coördinator)
Tel: (0226) 33 20 00 (dinsdag)

Denise Hille (administratief ondersteuner)
Tel: (0226) 33 20 00 maandag-, dinsdag- en woensdagochtend

E-mail: vrijwilligerswerk@esdege-reigersdaal.nl

Privacy

Privacyfunctionaris: Adriaan van de Nes
Telefoon: (0226) 33 23 72
E-mail: privacyfunctionaris@esdege-reigersdaal.nl

Vertrouwenspersoon

Vertrouwenspersoon cliënten: Dineke Teeuwen
Werkzaam op maandag, dinsdag, woensdag en donderdag

Adres:
Titanialaan 4
1702 AZ Heerhugowaard

Telefoon: (072) 567 51 70 / 06 – 206 09 379
E-mail: dineke.teeuwen@esdege-reigersdaal.nl

Vertrouwenspersoon medewerkers
Medewerkers verwijzen we door naar Sternet 

Aandachtsfunctionaris seksualiteit en seksueel misbruik

Functionaris: Ada Westeneng

Telefoon: (0226) 33 20 14
E-mail:  ada.westeneng@esdege-reigersdaal.nl

Vragen of opmerkingen over deze website

Webredactie: Afdeling communicatie

Telefoon: (0226) 33 23 75
E-mail: webredactie@esdege-reigersdaal.nl

Reigersdaalfonds (giften en legaten)

Stichting Reigersdaalfonds
Postbus 35
1720 AA Broek op Langedijk

E-mail: secretariaat@esdege-reigersdaal.nl