Voor het derde jaar op rij doet locatie de Blauwe Reiger mee aan de Kunst10Daagse in Bergen: dit jaar tussen 20 en 29 oktober. “Het eerste jaar exposeerde hier een onbekende kunstenares, was het slecht weer en was alles wennen”, vertelt Klarina, medewerker bij de Blauwe Reiger. “Maar vorig jaar hebben we er echt iets moois van gemaakt!”
En dat gaan ze dit jaar vast en zeker weer doen. Er komen maar liefst drie kunstenaars exposeren, waaronder Marijke uit Groet. Cliënten die dat wilden zijn deze zomer in groepjes bij haar geweest om zelf kunst te maken. Ook Sya was van de partij: “Ik vond het echt leuk om daarheen te gaan en ik maak hier op de Blauwe Reiger ook van alles voor de kunstmarkt. Kijk, deze kat bijvoorbeeld. Die moet ik nog afmaken en… ik moet nog even bedenken wat ie moet gaan kosten.”
“Vorig jaar werden er ook spontaan rondleidingen in en om het gebouw gegeven door cliënten”, vertelt Klarina. Grote kans dat ze dat dit jaar weer gaan doen. En ik gok zomaar dat Celeste in haar rolstoel klaarstaat om de mensen bij de hoofdingang een hartelijk welkom te heten.”
Naast smullen van kunst en andere zelfgemaakte artikelen van cliënten, kunnen we tijdens de Kunstmarkt bij de Blauwe Reiger ook allerlei lekkers proeven wat de cliënten zelf gebakken hebben. Zeker weten dat ik even langsga!
Je kunt de markt bezoeken op zaterdag 21 oktober
Tijd: 10:30 tot 15:30 uur
Adres: Molenweidtje 6 in Bergen
Meer informatie over de Blauwe Reiger vind je op www.deblauwereiger.st-er.nl
Titia Geerlink